Wystawa ozdób świątecznych

W piątek 15 kwietnia 2011 r. w holu przedszkola rozstrzygnięto ogłoszony wcześniej konkurs plastyczny na ozdoby świąteczne i jednocześnie otwarto wystawę pokonkursową. Organizatorkami konkursu pt. "ŚWIĄTECZNE TRADYCJE" były nauczycielki - Marzena Nowak i  Małgorzata Gola. Dzięki zaangażowaniu rodziców i współpracy z dziećmi powstały bardzo kolorowe,  pomysłowe i oryginalne ozdoby na świąteczny stół, dekoracje mieszkań, kartki, palmy... Komisja konkursowa wysoko oceniła wystawione prace plastyczne i przyznała za nie wszystkim uczestnikom I MIEJSCE. W podziękowaniu za udział w konkursie i duży wkład pracy dzieci nagrodzono okolicznościowym dyplomem. Ponadto dziewczynki otrzymały  kolorowe naklejki a chłopcy kolorowe jajka – psikawki.