Etap II

Właśnie trwają spotkania organizacyjne dotyczące Festynu z okazji Dnia Dziecka. Wszystkie przedszkola przygotowują 15 minutowy występ, aby z jak najlepszej strony pokazać wszystko co najlepsze w przedszkolu. W dniu 13 maja odbyło się losowanie kolejności występów poszczególnych przedszkoli. Już wiemy, że jako pierwsze zaprezentuje się Przedszkole Nr 5 w Kępnie, a jako ostatnie Przedszkole Nr 2 w Kępnie. Koordynatorzy przedszkoli organizują dodatkowe konkurencje : takie jak np. malowanie na asfalcie itp… Na festynie nie zabraknie również innych atrakcji: zjeżdżalnie, karuzele, trampoliny itp. W poniedziałek odbędzie się Festiwal Przedszkolaka, który wyłoni zwycięzcę, który w nagrodę zaśpiewa razem na scenie z Gwiazda – Majką Jeżowską piosenkę. Wszystkie przedszkolaki właśnie przygotowują się do Festiwalu Piosenek Majki Jeżowskiej . Wszystko wskazuje na to, iż Festyn 6 czerwca odbędzie się w Parku Miejskim. Już teraz WSZYSTKICH ZAPRASZAMY!!!!!