Wigilijny obiad w przedszkolu

Każdego roku w ostatnim dniu przed przerwą świąteczną w naszym przedszkolu spożywamy niezwykły obiad, nazywany WIGILIJNYM OBIADEM. Zgodnie ze staropolską tradycją przed obiadem wszystkie przedszkolaki i pracownicy naszego przedszkola spotkali się w jednej z sal, by przełamać się opłatkiem i złożyć świąteczne życzenia. Po zaśpiewaniu kolędy zasiedliśmy do stołów, na których czekał już obiad. Główne potrawy naszego wigilijnego obiadu to: barszczyk, ryba, kapusta z fasolą, owocowy kompot, a na deser makiełki. Po obiedzie wspólnie kolędowaliśmy. W tym dniu odwiedził nas też Gwiazdor, który miał wielki worek prezentów dla każdego dziecka znalazła się miła niespodzianka.

Galeria zdjęć: