Przedszkolna Spartakiada Sportowa

W pierwszy dzień kalendarzowego lata na terenie naszego ogrodu przedszkolnego, odbyła się spartakiada sportowa. Organizatorkami były pani Marzena Nowak oraz pani Ewa Hełka. W konkurencjach sportowych zmagały się dwie grupy 5 – latków z Przedszkola Samorządowego nr 4 i nr 5 w Kępnie. Celem spotkania było propagowanie kultury fizycznej wśród dzieci. Drużyny bardzo dzielnie pokonywały kolejne konkurencje, m.in.: omijanie przeszkód, celowanie do obręczy, szybkościowa sztafeta, czy skoki w workach. Nie zabrakło również dzieci z innych grup, które przy pomocy różnych rekwizytów – bębenków i kołatek kibicowali małym sportowcom. Po wykonaniu wszystkich zadań sędziowie podliczyli punkty i ogłosili: REMIS! Wszyscy zajęli I miejsce. Uczestnicy otrzymali nagrody, które ufundowało Stowarzyszenie „Uśmiech” w Kępnie.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!!