Mini Szansa Przedszkolaków

We wtorek 25 maja 2010 roku w kinie „Sokolnia” odbyła się II edycja MINI SZANSY PRZEDSZKOLAKÓW, która przebiegała pod hasłem „MATKA UMIE KOCHAĆ SZCZERZE”. Organizatorem był Urząd Miasta i Gminy w Kępnie oraz Stowarzyszenie „Uśmiech”. Celem prezentacji było stworzenie dzieciom uzdolnionym artystycznie (muzycznie) okazji do zaprezentowania swoich umiejętności, wsparcie ich rozwoju, uaktywnienie potencjału twórczego. W tym roku nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy III – 4 – latki w piosence pt. „DLA CIEBIE MAMO”, przygotowane pod kierunkiem pani Zosi i pani Anetki. Wystąpiły: OTYLIA BERSKA, KAMILA KUCHARZAK, NADIA MOSKA, KAMIL SIERZCHUŁA I OLIWIA SZUP. Na zakończenie wszystkie dzieci zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami, słodyczami, ponadto dziewczynki otrzymały śliczne lalki, a chłopcy klocki LEGO.
GRATULUJEMY NASZYM PRZEDSZKOLAKOM!

…DZISIAJ DROGA MAMO, MASZ TWARZ UŚMIECHNIĘTĄ, WIĘC NIECH PRZEZ ROK CAŁY TRWA TO TWOJE ŚWIĘTO…