Kiermasz Świąteczny

Zgodnie z tradycją w okresie przedświątecznym w naszym przedszkolu został zorganizowany WIELKANOCNY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, na którym rodzice oraz wszyscy odwiedzający nasze przedszkole mogli kupić świąteczne kartki, torebki na świąteczne upominki, elementy świątecznej dekoracji, a największym powodzeniem cieszyły się baranki z masła i świąteczne babki upieczone własnoręcznie przez panie kucharki z naszego przedszkola na podstawie tradycyjnych staropolskich przepisów.
Wszystko co można było zakupić na kiermaszu przygotowane zostało przez cały personel naszego przedszkola oraz rodziców i ofiarodawców.
Dochód w całości zostanie przeznaczony na zakup strojów do tańca, które dzieci zaprezentują w czasie Galii Twórczości Tanecznej Przedszkolaków oraz na pokrycie kosztów związanych z założeniem strony internetowej.
Wszystkim, którzy na naszym kiermaszu dokonali choć najdrobniejszego zakupu składamy gorące podziękowanie.

Galeria zdjęć: