Drzwi otwarte w przedszkolu

Dnia 28 czerwca 2011 r. odbył się Dzień otwarty w naszym przedszkolu. W tym dniu odwiedziły nas dzieci, które od września rozpoczną edukacje przedszkolną. Dzieci wspierały mamusie, tatusiowe, babcie. Gości przywitała serdecznie pani dyrektor Barbra Stryjakiewicz, a do wspólnej zabawy zaprosiła wszystkich nauczycielka Jadwiga Klimecka, która przygotowała wiele niespodzianek i atrakcji. Spotkanie rozpoczęło się piosenką na powitanie. Później były wspólne zabawy muzyczno - ruchowe, również takie które znali rodzice dzieci, gdy sami jeszcze byli przedszkolakami. Dzieci rysowały kredkami, bawiły się zabawkami, zwiedziły sale przedszkolne. Wspaniale dzieci bawiły się również w sali gimnastycznej i na przedszkolnym placu zabaw. Zaproszeni goście nauczyli się piosenki „Witaj przedszkole”, rodzice dzieci zostali wyposażeni w broszurkę „Rady i wskazówki - Moje dziecko idzie do przedszkola”, a dzieci obdarowane pamiątkowymi medalami i książeczkami „Idę do przedszkola”.
Spotkanie było bardzo udane, przebiegało w miłej i radosnej atmosferze.
Do zobaczenia kochane przedszkolaki we wrześniu!

Witaj przedszkole witaj, witaj przedszkole. Przychodzę dzisiaj do Ciebie, żeby bawić się i uczyć, tańczyć, śpiewać i śmiać.

Witaj przedszkole witaj, witaj przedszkole. Tutaj łatwo być szczęśliwym, z wszystkimi przyjaciółmi którzy ze mną tutaj są.