Ekologiczna Kartka Świateczna - konkurs plastyczny

Na początku marca w naszym przedszkolu został ogłoszony konkurs plastyczny na ekologiczną kartkę świąteczną. Pomysłodawcą była wychowawczyni grupy I pani Wiesława Gruszka. Do udziału zaproszeni zostali Rodzice wraz z dziećmi, aby w ten sposób przyspieszyć wspólne przeżywanie atmosfery Świąt Wielkanocnych. Prace wykonane zostały różnymi, dowolnymi technikami z wykorzystaniem różnorodnego materiału. Pomysłowość i talenty wykonawców przeszły nasze oczekiwania. Użyto standardowo kolorowy papier, wycinanki, wstążki, nieużytki, ale również ziarna słoneczniku, lnu, łuski ryby, makaron i skorupki jaj. Wykonanie świątecznych kartek przyniosło dzieciom wiele satysfakcji i radości. Zostały one zaprezentowane na wystawie przedszkolnej. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone słodyczami, natomiast dzieci, które wykonały prace wraz z rodzicami otrzymały czekolady oraz przybory plastyczne. Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i uświetnienie przedszkolnej inicjatywy.