Zajączek w przedszkolu

W środę - 20 kwietnia 2011 r. już od samego rana dzieci oczekiwały w przedszkolu na wizytę  ZAJĄCZKA. Wszyscy zebraliśmy się na dworze przed budynkiem przedszkola. Okazało się, że zabiegany w tym dniu zając zostawił dla dzieci list, który odczytała pani dyrektor oraz słodkie niespodzianki, na poszukiwanie których zaprosiły przedszkolaków panie: Marzena i Małgosia. Według wskazówek zawartych w liście poszczególne grupy rozwiązywały kolejno zagadki o tematyce świątecznej. Wykazano się dużą znajomością na temat świątecznych tradycji. Dotarto na przedszkolny plac zabaw, gdzie przedszkolaki odszukały kolorowe koszyczki pełne łakoci.