Wycieczki i spacery

Tegoroczny wrzesień rozpieszcza nas swoją pogodą i zachęca wszystkich do licznych spacerów i wycieczek. Grupa IV wybrała się z wizytą do ogrodów. Tam dzieci miały okazję przyjrzeć się jesiennym pracom, które są związane z zbiorami owoców i warzyw. Zadowolone przedszkolaki wróciły do przedszkola z pełnymi koszami owoców, za które podziękowały działkowcom śpiewając piosenkę o „wąsatym ogórku”. Grupa IV i VI wybrały się na skrzyżowanie ulic, gdzie miały okazję sprawdzić zdobyte wiadomości dotyczące elementarnych zasad ruchu drogowego.
Wszystkie dzieci korzystając z pięknej pogody i codziennie przebywają na przedszkolnych placach zabaw.