Wycieczka do Opery Wrocławskiej

We wtorek 31 maja przedszkolaki z grupy I, II, III i IV wyjechały na wycieczkę do Opery Wrocławskiej na spektakl pt. „Czerwony Kapturek”.
Opera dziecięca Czerwony Kapturek, oparta na motywach ulubionej bajki braci Grimm, zachwyciła nas piękną muzyką, poetyckimi obrazami i pełną fantazji scenografią. Na scenie pojawiły się również bajkowe postacie, bliskie dzieciom, znane ze współczesnych bajek telewizyjnych. Udział w przedstawieniu „oswoił" dzieci z operą. Mamy nadzieję, że w naszej najmłodszej widowni  zostało zasiane w sercach ziarenko, które w przyszłości, być może, przerodzi się w miłość do muzyki, do opery, trwające całe życie. Zachęcamy rodziców do kontynuacji takiej formy rozrywki i kultury ze swoimi dziećmi.