Witamy po wakacjach :)

Nowy rok szkolny 2009/2010 rozpoczęliśmy 1 września. Od samego rana w przedszkolu panował gwar. Wypoczęte dzieci (jakże one urosły!) z uśmiechem wracały do swych grup po wakacyjnej przerwie. Ale dla niektórych dzień ten był jednym z najtrudniejszych dni. Po raz pierwszy przekroczyły one próg przedszkola i po raz pierwszy rozstały się z ukochaną mamą. Chociaż rozstanie było dla wielu przedszkolaków i ich rodziców trudne, dzieci zaaklimatyzowały się w nowym środowisku i dziś zadowolone wracają do domów.
W bieżącym roku szkolnym do przedszkola uczęszcza 150 dzieci w sześciu oddziałach. Wszystkim naszym wychowankom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu naszego przedszkola.