Witamy jesień

Jesień to wspaniała i piękna pora roku. Przedszkolaki z niecierpliwością czekają na dary jesieni – kasztany, żołędzie, leśne grzyby i ścielące się kolorowe dywany liści, które wszystkich zapraszają na jesienne spacery. Dzieci z grupy II wybrały się na pierwsze zbiory, skąd przyniosły kosze kasztanów, żołędzi oraz jarzębinę. Wszystkie te skarby na pewno przydadzą się w twórczości plastycznej. W grupie III powstał pierwszy jesienny kącik przyrody oraz prace przedstawiające nową porę roku.                                                         Jesień mimo swojego uroku sprzyja katarom, dlatego wszystkie dzieci rozumieją konieczność profilaktyki prozdrowotnej i wiedzą w jaki sposób ustrzec się przeziębienia. Przedszkolaki z grupy V wspólnie wykonały plakat pod hasłem DBAM O ZDROWIE.