V Gala Twórczości Tanecznej Przedszkolaków już za nami!

W piątek 23 kwietnia 2010 o godz. 17.00 odbyła się V Gala Taneczna. Tego dnia Hala Widowiskowo – Sportowa w Kępnie zgromadziła mnóstwo publiczności. Każdy chciał zobaczyć taneczne zmagania przedszkolaków. Galę rozpoczął blok Tańców Towarzyskich, a w nim walc angielski. W tym tańcu nasze przedszkole reprezentowali: Martyna Orzechowska z Piotrkiem Hofmanem oraz Rozalka Urbańska z Bartkiem Mikołowskim. Następnym punktem programu były tańce narodowe – regionalne. Pochodzący z Krakowa taniec przedstawili: Jagoda Rusek z Damianem Michlikiem, Ola Hadryś z Filipem Mosiem, Martyna Orzechowska z Piotrkiem Hofmanem, Natalia Karkowska z Błażejem Biedą, Vanessa Kamińska z Bartkiem Kloską, Karolina Hucz z Tomkiem Cieplińskim, Wiktoria Feja z Bartkiem Barczokiem oraz Ola Steć z Bartkiem Mikołowskim. W żywiołowej cha chy zobaczyliśmy Olę Steć z Bartkiem Mikołowskim i Karolinę Hucz z Tomkiem Cieplińskim. W dowolnych formach tanecznych wystąpiła grupa baletowa z oddziału III – Otylka Berska, Marta Echaust, Maja Feja, Zuzia Kukulska, Kaja Maciejewska, Zuzia Makosch, Nadia Moska, Julka Urbaniak oraz Ania Wodnik w przepięknym układzie choreograficznym „Walc kwiatów” do muzyki P. Czajkowskiego. W ostatniej części tańców towarzyskich wstąpili: Klaudia Waliszewska z Adasiem Blabusiem oraz Wiktoria Zapolna z Filipem Rękosiewiczem w skocznej polce. Po występach przedszkolaków z przyjemnością obejrzeliśmy występ dzieci ze Studia Tańca RETRO w składance utworów towarzyskich, tym bardziej, że tańczyli absolwenci naszego przedszkola Oliwia, Kasia i Daniel. Na zakończenie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i medalami okolicznościowymi oraz słodyczami. Wszyscy nasi wychowankowie dostarczyli nam niesamowitych wrażeń i wzruszeń. Dziękujemy Wam za to! Rodzicom gratulujemy utalentowanych, roztańczonych i wytrwałych dzieci!

Możesz tańczyć wszędzie, jeżeli tańczysz sercem