Uroczyste pożeganie przedszkola - oddział V

W piątkowe popołudnie 17 czerwca dzieci z oddziału V pod kierunkiem nauczycielek : Jadwigi Klimeckiej i Małgorzaty Goli po raz ostatni wystąpiły przed gośćmi. Przedstawiły krótki program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki i taniec. Nie obyło się bez wzruszeń, kiedy to dzieci wspominały czasy gdy były 3 – 4 – 5 – latkami oraz kiedy składały swym paniom: Jadzi, Małgosi i Karinie podziękowania za opiekę, pracę i wychowanie.
Następnie pani dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola oraz niespodzianki ufundowane przez Radę Rodziców- szkolne przybory. Dzieci wraz z rodzicami przekazały również niespodziankę dla przedszkola - pamiątkowe tablo oraz zielone drzewka. Na zakończenie wjechał tort z płonącymi ogniami. Wszyscy bili gromkie brawa. Ostatnie wspólnie spędzone chwile przy kawce, torciku i lodach były bardzo miłe i długo pozostaną w pamięci uczestników spotkania.