Święto rodziny

28 maja w sobotnie popołudnie w naszym przedszkolu miał miejsce rodzinny piknik MAMA, TATA I JA pod hasłem „Jestem szczęśliwy”. Okazja była wyjątkowa, bo 26 maja wszystkie Mamy obchodziły swoje święto, niebawem, to jest 1 czerwca swoje święto będą obchodziły Dzieci, a 23 czerwca swój dzień będą świętowali Tatusiowie. Żeby było przyjemnie i rodzinnie uczciliśmy więc wspólnie te święta. Zaprosiliśmy wszystkich do wysłuchania programu słowno – muzycznego w wykonaniu przedszkolaków. Po prezentacji całe rodzinki zaproszone zostały do „Kawiarenek pod klonami” na kawę, herbatę, słodycze i pyszne ciasto, a „Kącik szefowej kuchni” uraczył wszystkich wspaniałymi zupkami: pomidorową i meksykańską . Dzieci wraz z rodzicami mogły wykazać się w różnych konkurencjach sportowych, zakręcić „Kołem fortuny” oraz wziąć udział w „Kiermaszu książek”. Niebywałą atrakcją dla milusińskich były dmuchane zamki. Tradycją naszego przedszkola jest również wręczenie „Podziękowań dla Przyjaciół Przedszkola” - za bezinteresowną pomoc i życzliwość, okazaną Naszej Placówce. Niespodzianką dla wszystkich zebranych na przedszkolnym placu była wizyta Burmistrza Miasta i Gminy Kępna – Pani Anieli Kempy. Przedszkolaki, wspólnie z paniami i rodzicami przywitały Gościa hymnem przedszkola nr 5. Przy dźwiękach muzyki bawiliśmy się do późnych godzin popołudniowych, a na zakończenie dzieci otrzymały kolorowe balony i słodycze.

Dziękujemy wszystkim za udział w uroczystości oraz za miłą i radosną atmosferę – do zobaczenia za rok.