Spotkanie opłatkowe

20 i 21 grudnia 2010r. w naszym przedszkolu odbywały się tradycyjnie Spotkania Opłatkowe z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W każdej sali było niezwykle uroczyście, rozbrzmiewały dźwięki kolęd i pastorałek, dzieci w przepięknych strojach zaprezentowały jasełka. Po wspaniałych występach przedszkolaki zasiadły z rodzicami do poczęstunku. Było mnóstwo ciepłych słów i świątecznych życzeń z opłatkiem.
Dziękujemy Rodzicom – za przybycie, wspaniałą atmosferę oraz uświetnienie spotkań poprzez zaangażowanie się w przygotowanie strojów i poczęstunku.
Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie słodkości oraz paniom kuchareczkom za pyszne ciasto piernikowe.