Spotkanie opłatkowe

Jasełka w naszym przedszkolu „W małej wiosce Betlejem…”

Spotkania opłatkowe stały się tradycją w naszym przedszkolu. W tym roku miały miejsce w dniach 17 i 18 grudnia. Przebiegały w niezwykle ciepłej, choć grudniowej atmosferze. Na dworze śnieżny puch okrył ziemię całą. W nastrojowo udekorowanych salach, w scenografii bożonarodzeniowej stajenki oraz przy brzmieniu pięknych polskich kolęd aniołki, pastuszkowie oraz dostojni królowie przedstawiały jasełka. Honorowymi gośćmi w tym dniu byli Rodzice naszych wychowanków. Dzieci prezentowały się bardzo efektownie i z wielkim przejęciem występowały dla swojej publiczności. Potem długo jeszcze trwało wspólne kolędowanie, a na zakończenie wszyscy złożyli sobie wzajemne życzenia świąteczne.
Rodzicom, którzy uświetnili nasze przedświąteczne spotkanie serdecznie dziękujemy.
WESOŁYCH ŚWIĄT!