Przedszkole dla Jana Pawła II

W piątek 29 kwietnia 2011 w naszym przedszkolu odbyło się niecodzienne spotkanie. Autorką spotkania była nauczycielka grupy V pani Jadwiga Klimecka. Z niezwykłą uwagą i zainteresowaniem wszyscy wysłuchaliśmy wzruszającej opowieści o życiu Ojca Św. z wykorzystaniem unikalnych fotografii i ilustracji oraz krótkiego filmu. Pani Jadzia zachęciła dzieci wraz z rodzicami do lektury książek o Karolu Wojtyle oraz do narysowania listów do papieża, które zostaną „wysłane” do Nieba. Spotkanie do było swoistym wprowadzeniem w nastrój niedzielnej uroczystości beatyfikacji naszego papieża Jana Pawła II. Na zakończenie zaśpiewaliśmy tak bardzo ulubioną przez Ojca Św. pieśń pt. „Barka”.

Dziękujemy za chwile wzruszeń i refleksji.