Przedszkolaki na wystawie pokonkursowej "Jak Kępno miastem się stało"

Już po raz czternasty dzieci z Przedszkola nr 5 wzięły udział w konkursie plastycznym z cyklu: Kępno – moje miasto. W związku z obchodami 350 - lecia powstania Kępna tematem prac dziecięcych było hasło: „ Jak Kępno miastem się stało”. Dzieci pod kierunkiem nauczycielek zapoznawały się z tematem historii ziemi kępińskiej przez oglądanie książek, albumów, zdjęć, przygotowanej prezentacji multimedialnej.
Rozstrzygnięcie konkursu oraz otwarcie wystawy prac plastycznych miało miejsce w poniedziałek - 9 maja 2011 r. w Muzeum Ziemi Kępińskiej. W wyniku oceny jury w składzie: Marek Kamecki, Małgorzata Dziedzic, Jerzy Wojciechowski przyznano wyróżnienia dla dzieci z Przedszkoli Miasta i Gminy Kępno. Wśród nagrodzonych dyplomem i upominkami w postaci materiałów do prac plastycznych znalazły się również dzieci z przedszkola nr 5:
-Julia Grześkowiak,
-Julia Drozdowska,
-Julia Wójcik,
-Kamil Serafin,
-Tomasz Kucner
Gratulujemy dzieciom wyróżnień i życzymy kolejnych sukcesów !!!