Mini Szansa Przedszkolaków

1 czerwca w kępińskim kinie Sokolnia odbyła się niezwykła impreza. MINI SZANSA PRZEDSZKOLAKÓW, w czasie której dzieci wykonywały piosenki Majki Jeżowskiej.
Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy 4 – latków, które zaśpiewały piosenkę „KOLOROWE DZIECI”. Każda artystka prezentowała inną narodowość, dlatego oprócz krakowianek, na scenie wystąpiła Japonka, Indianka, Murzynka, Arabka i Hinduska.
Piosenka, którą wykonały dziewczynki opowiadała o dzieciach różnych nacji i kultur, a dzień w którym odbywała się MINI SZANSA to właśnie DZIEŃ DZIECKA – święto wszystkich dzieci.
Wszystkie piosenki wykonane były w sposób gwiazdorski, a stroje dodawały artystom uroku.
Dzieci słuchając piosenek Majki żywiołowo reagowały na znane im melodie i rytmy.
Po prezentacji przedstawicieli wszystkich przedszkoli na scenie pojawił się Burmistrz P. Psikus Miasta i Gminy Kępno w towarzystwie chłopca, który w DNIU DZIECKA pełnił rolę włodarza naszego miasta.
Wszystkim uczestnikom MINI SZANSY wręczono nagrody i upominki. Zadowolone i uśmiechnięte dzieci wróciły do przedszkola, by podzielić się swoją radością z kolegami.