Mama, Tata i Ja

23 maja 2009 na terenie naszej przedszkolnej górki odbył się festyn rodzinny pod hasłem „MAMA, TATA I JA”. Spotkaliśmy się z okazji trzech niezwykłych świąt, Dnia Matki, Dnia Ojca i oczywiście Dnia Dziecka. Dla licznie zgromadzonych rodziców, dzieci przedstawiły program artystyczny. Były piosenki, wiersze oraz tańce: z wstążkami i polka oraz przedstawienie teatralne pt. „Radosne nutki – gama”. Po prezentacji pociechy wróciły pod opiekę rodziców i nadal bawiliśmy się na pikniku. Na wszystkich czekały „KAWIARENKI POD KLONAMI” z gorącą i mrożoną kawą, ciasteczkami, herbatą i pysznym ciastem, a w KĄCIKU SZEFOWEJ KUCHNI – były przysmaki z przedszkolnej kuchni – pierogi z serem oraz z kapustą i grzybami. Niezwykłą frajdą dla dzieci był dmuchany zamek. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się konkurencje sportowe z nagrodami, a także loteria fantowa. Dochód z całej imprezy został przekazany na zakup kolejnych strojów do tańca oraz karuzeli na plac zabaw. W ubiegłym roku szkolnym w czasie PIKNIKU RODZINNEGO zapoczątkowaliśmy nową tradycję – p. Dyrektor mgr Barbarę Stryjakiewicz wszystkim Rodzicom, którzy poprzez swoją pomoc i okazane serce przyczynili się do uświetnienia pracy naszego przedszkola, wręczyła odznaki „PRZYJACIEL PRZEDSZKOLA”. Do licznych atrakcji i zabaw przygrywał nam zespół muzyczny „ASPIRA”. Szczególnymi gośćmi na festynie byli rodzice z dziećmi nowoprzyjętymi do przedszkola we wrześniu. Wszystkie dzieci otrzymały balony i aparat do baniek mydlanych. Dziękujemy wszystkim za udział w uroczystości – tegoroczny PIKNIK przebiegał w miłej, ciepłej i radosnej atmosferze – do zobaczenia za rok.