Lato w "Piątce"

Przedszkole nr 5 jako jedyna placówka samorządowa w Kępnie prężnie działa w okresie letnim – zarówno w lipcu jak i w sierpniu. Właśnie trwa tutaj dyżur letni. Przebywają u nas dzieci ze wszystkich przedszkoli miasta i gminy. Okazuje się, że nawet latem może być tutaj atrakcyjnie! Dzieci uwielbiają zabawy z wykorzystaniem sprzętu terenowego na naszym ekologicznym, dużym placu zabaw. W zacienionych piaskownicach powstają piękne zamki, tunele oraz piaskowe babki. W razie niepogody zapewniamy zabawy zręcznościowe w sali gimnastycznej, a nawet suchą kąpiel w „kulkach”. Przedszkolaki mają zapewnioną troskliwą opiekę i czują się u nas dobrze.

Życzymy zawsze słonecznej pogody i udanego, aktywnego wypoczynku!