Konkurs "Jesienna Panna" rozstrzygnięty

W piątek 1 października został zakończony konkurs na kukiełki wykonane z owoców, warzyw i różnego materiału przyrodniczego. Pomysłodawcami konkursu była pani Wiesia i pani Marzena. Prace wykonane zostały przez dzieci przy udziale rodziców. Wszyscy wykazali się niezwykłą pomysłowością i inwencją twórczą. Na zorganizowanej wystawie zapanował prawdziwy „jesienny teatr kukiełkowy”.  Nie brakowało dyń, bakłażanów, porów, kapusty, jabłek, gruszek, suchych traw, liści i płatków jesiennych kwiatów. Nad wszystkimi królowała „Pani Jesień” w pięknych włosach z jarzębiny, a obok stała para „Pani i Pan Dynia”, wśród witaminowych panienek na łodzi z kabaczka pływała jesienna załoga. Prawdziwe widowisko! Jury konkursowe z panią dyrektor postanowiło wszystkim wykonawcom przyznać I miejsce. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodką niespodziankę. Gratulujemy!!!