IX Integracyjny Festiwal Piosenki Dziecięcej

Już kolejny raz przedszkolaki z „ 5 „ wzięły udział w Integracyjnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Tym razem przedszkole reprezentował w piosence pt. „Jestem szczęśliwy”  zespół z oddziału V przygotowany przez panią Jadwigę Klimecką. Zespół wyłoniono na IV  Przedszkolnym Przeglądzie Piosenki, którego pomysłodawcą jest również nasza rozśpiewana pani Jadzia. Festiwal był okazją do zaprezentowania wokalnych umiejętności dzieci uczęszczających do wszystkich przedszkoli Miasta i Gminy Kępno, ale też okazją do wspaniałej zabawy przy muzyce. Uczestnicy festiwalu nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami, a przedszkole pamiątkowym pucharem. Muzyczne spotkanie prowadziły tym razem dwa pieski - dalmatyńczyki: PONGO i CZIKA, które zapraszały dzieci i panie do tańca i śpiewu. Po występach wszyscy uczestnicy posili się przygotowanymi słodkościami.