IV Przegląd Recytatorski

We wtorek dnia 9 czerwca w Przedszkolu Samorządowym nr5 w Kępnie miał miejsce IV Przegląd Recytatorski, na którym dzieci w wieku 3-6 lat mogły zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie przed dużą publicznością. Przegląd cyklicznie odbył się już po  raz czwarty .Prowadziła go nauczycielka, która jest równocześnie pomysłodawcą  przeglądu – mgr Zofia Dąbrowska  przy współudziale nauczycielek -  mgr Wiesławy Gruszki i Katarzyny Krawczyk. Z każdej grupy wiekowej wystąpił jeden zespół z wierszem promującym  przedszkole gdyż tematem przewodnim spotkania było hasło: „ Przedszkole moje kochane”.
Organizatorzy przygotowali dla wszystkich niespodziankę w postaci występu siódmego zespołu składającego się z absolwentów przedszkola –uczennic klasy pierwszej.
Wszyscy uczestnicy Przeglądu  nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami oraz książkami,  ufundowanymi przez współpracujące z przedszkolami  Stowarzyszenie „Uśmiech”.