III Miniszansa przedszkolaków

„Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów” - Pitagoras

19 maja 2011 w kinie SOKOLNIA miała miejsce już po raz trzeci Mini szansa przedszkolaków pod nazwą „Piosenka jest dobra na wszystko”. Hasło tegorocznej edycji przypomina nam, że: „Piosenka pomoże na wiele, na co dzień i na niedzielę jest po to byś patrzył weselej i w sytuacji trudnej westchnął z wdziękiem: życie czasem nie jest cudne, ale przecież mam piosenkę”. Organizatorem Mini szansy było Stowarzyszenie „Uśmiech”. wystąpiły dzieci z ośmiu przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy IV w piosence pt. „Bo co może mały człowiek” przygotowane przez p. Zofię Dąbrowską. Występy młodych talentów, w profesjonalny sposób zapowiadała p. Jadwiga Klimecka, a piękną dekorację wykonały panie: Małgosia Gola i Marzena Nowak. Celem prezentacji było stworzenie dzieciom uzdolnionym artystycznie (muzycznie) okazji do zaprezentowania swoich umiejętności oraz wspieranie ich zainteresowań muzycznych. Wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami, kolorowymi bidonami, słodyczami oraz napojami. Całość została sfinansowana z 1% przekazanego na rzecz Stowarzyszenia „Uśmiech”.