II Przedszkolna Spartakiada Sportowa

13 i 14 czerwca 2011 r. w naszym przedszkolu odbyła się kolejna przedszkolna spartakiada sportowa. Hasło, które przyświecało zawodnikom podczas zmagań brzmiało: W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH. Celem takiej formy zajęć jest propagowanie kultury fizycznej wśród dzieci przedszkolnych. Pierwszego dnia w zawodach przygotowanych przez panie: Małgorzatę Golę i Marzenę Nowak udział brały dzieci z grup IV, V i VI. Drugiego dnia zmagały się dzieci z grup II i III. Konkurencje dla nich przygotowały panie: Ewa Wardęga i Wiesława Gruszka. Zawodnicy wykazali się niezwykłą sprawnością w takich konkurencjach jak: omijanie przeszkód, sztafeta szybkościowa z maskotką, celowanie do obręczy, podawanie piłki górą, skoki w workach oraz wyścig na czworakach. Wszystkie drużyny odniosły wielkie zwycięstwo za wysiłek i sportową wolę walki. W nagrodę otrzymały słodycze oraz pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy zwycięzcom!