Gwiazdor w przedszkolu

22 grudnia nasze przedszkole odwiedził gość, na którego z wielką niecierpliwością czekały wszystkie przedszkolaki – GWIAZDOR.
Wszyscy dobrze wiedzą, że Gwiazdor to bardzo miły i kochający dzieci staruszek, który obdarowuje prezentami.
Gwiazdor odwiedził każdą grupę, w czasie tej wizyty miał okazję porozmawiać z dziećmi i każdemu podarować paczkę. Dzieci odwdzięczyły się Gwiazdorowi piosenkami, wierszami a odważni nawet uściskiem i buziakiem.
W holu przy choince wszystkie chętne przedszkolaki mogły zrobić z Gwiazdorem pamiątkowe zdjęcie.
Tradycyjnie w południe wszystkie przedszkolaki, personel i dyrekcja przedszkola oraz przedstawiciele Rady Rodziców spotkali się przy choince.
Pani dyrektor Basia złożyła wszystkim świąteczne życzenia,  aby nadchodzące święta były zdrowe, radosne i spędzone w gronie najbliższych oraz by spełniły się wszystkie marzenia.. Po wspólnym odśpiewaniu kolędy, podzieleniu się opłatkiem oraz zaświeceniu pierwszej gwiazdki z zimnych ogni wszyscy udali się na uroczysty wigilijny obiad.