Dzień Edukacji Narodowej - Nagrody i wyróżnienia dla Przedszkola nr 5

12 października w Domu Ludowym w Krążkowach odbyła się uroczystość z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus przyznał nagrody i wyróżnienia dla nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów.

"Dzięki takim  ludziom jak Pani, nasz świat staje się lepszy” powiedział pan burmistrz wręczając list gratulacyjny o nadaniu MEDALU KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ dla pani dyrektor Barbary Stryjakiewicz. Jest to resortowe odznaczenie  za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania nadawane przez Ministra Edukacji Narodowej.

Za osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej w tym roku nagrodę burmistrza otrzymała pani Wiesława Gruszka. Wyróżnienia odebrały również osoby, które na co dzień wspierają przedszkole finansowo lub społecznie. Listy gratulacyjne pani dyrektor naszego przedszkola wręczyła Państwu Justynie i Robertowi Berskim, Panu Wiesławowi Kowalczykowi oraz Panu Adamowi Hofmanowi.

GRATULUJEMY!!!