Dzień Babci i Dziadka

20 i 21 stycznia 2011r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy szczególny dzień - Dzień Babci
i Dziadka. Każda grupa zaprezentowała swoim kochanym Dziadkom piękne przedstawienia przygotowane na tę okazję. Było bardzo uroczyście. Dzieci oprócz tradycyjnych jasełek  recytowały wiersze, tańczyły, śpiewały piosenki, składały życzenia oraz wręczały wykonane własnoręcznie prezenty. Wśród nich były kolorowe serduszka z kwiatami,  bałwankowe świeczniki, kalendarze z odbiciem stopek wnucząt,  a nawet krawaty dla dziadków i zdobione kokardki dla babć, w które goście wystroili  się i wyglądali pięknie. Babcie i dziadkowie byli bardzo wzruszeni. Na koniec życzenia złożyły również nauczycielki oraz Dyrektor przedszkola. Następnie wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przy kawie i herbacie.

Niech nam żyją wszystkie babcie i dziadkowie też,
Bo bez nich jest świat markotny, o czym dobrze wiesz.

Bardzo dziękujemy wszystkim za uświetnienie i pomoc w przygotowaniu uroczystości.