Borsuk Bazyli wyrusza do miasta

We wtorkowe przedpołudnie gościliśmy w przedszkolu artystów z Krakowa, którzy przedstawili nam spektakl teatralny pt. BORSUK BAZYLI WYRUSZA DO MIASTA. Zabawny BORSUK wyruszył do miasta z wizytą do swej przyjaciółki MYSZKI. Nie wiedział jednak, że miasto tak bardzo różni się od lasu, w którym mieszkał. W mieście przez jezdnię przechodzić można tylko w wyznaczonym miejscu (po pasach lub na skrzyżowaniu przy sygnalizacji świetlnej), nie wolno też zatrzymywać się na jezdni. BAZYLI w mieście czuł się bardzo zagubiony. W tych ulicznych tarapatach BORSUKOWI pomógł pan POLICJANT, który zapoznał go z elementarnymi zasadami ruchu drogowego.
Oprócz drogowych niespodzianek, w mieście BAZYLEGO czekało jeszcze jedno niebezpieczeństwo. Podstępny KOT, który oszukał BORSUKA obiecując mu pomoc w dotarciu do MYSZKI.
W czasie pełnego humoru przedstawienia dzieci utrwaliły sobie znane już zasady ruchu drogowego oraz dowiedziały się, że nigdy nie należy rozmawiać z nieznajomymi.

Galeria zdjęć: