Bal przebierańców

W piątek 5 lutego od samego rana nasze przedszkole zamieniło się w Wielką Krainę Baśni. To rodzice zadbali o to, aby ich dzieci w przepięknych strojach karnawałowych wzięły udział w przedszkolnym balu przebierańców. Na pięknie wystrojonej sali zjawiły się czarownice i księżniczki, wróżki, biedronki, pszczółki, muszkieterki, motylki, piraci, policjanci i spidermani. Była nawet sowa oraz Chinka! Panie również tego dnia wyglądały inaczej. Były:  Hiszpanki, czarownica i Pipi, pies Pluto, klaun, sułtanki i nawet Arabka.  Zaczął się wielki bal i świetna zabawa, a wraz z nami bawili się dwaj prześmieszni klauni Ruphert i Rico. Podczas tańców, pląsów i konkursów towarzyszyło nam wybuchowe konfetti, bańki mydlane, malowanie włosów, nagrody i prezenty – trąbki, maski, czapeczki i nosy klaunów oraz pyszny deser i różne słodkości. Wspaniała zabawa oraz pomysłowość przebierańców uwieczniona została wspólnymi fotografiami, które wraz z niezapomnianymi przeżyciami na długo będą w pamięci naszych kochanych przedszkolaków.