Bal karnawałowy 2011

28 stycznia 2011 roku w naszym przedszkolu miał miejsce karnawałowy bal przebierańców dla dzieci. Ten ważny dla wszystkich dzień był oczekiwany z wielką niecierpliwością. Na balu było bardzo bajkowo i baśniowo, zjawiły się na nim wszystkie znane postacie w przepięknych, oryginalnych strojach. Niektóre przedszkolaki z trudnością można było rozpoznać. Tegoroczny bal był prowadzony przy dźwiękach skocznej muzyki przez panią Małgosię i panią Marzenę. Przygotowały one dla dzieci mnóstwo zabaw i konkursów z nagrodami. Był również słodki poczęstunek. Na koniec został wybrany Król i Królowa Balu – zostali nimi Ola B. i Maciek G. z grupy VI z wyróżnieniem za wspaniałego walca. Królową została również Oliwia K. z grupy VI z wyróżnieniem za świetną zabawę oraz Kaja M.z grupy IV z wyróżnieniem za niezwykły strój. Ten bal na pewno będziemy długo wspominać.

Następny bal już za rok.