Mini Szansa Przedszkolaków - Radość Kibicowania

W piątek 25.05.2012 r. w kinie „Sokolnia” w Kępnie odbyła się IV Mini Szansa Przedszkolaków - organizowana przez Stowarzyszenie „Uśmiech". Celem prezentacji było stworzenie dzieciom uzdolnionym artystycznie okazji do zaprezentowania swoich umiejętności, wsparcie ich rozwoju, uaktywnienie potencjału twórczego. W tym roku miniszansa dla przedszkolaków przebiegała pod hasłem „Radość Kibicowania” . Gościem specjalnym Mini Szansy Przedszkolaków była senator RP Andżelika Możdżanowska, która miała bardzo trudne zadanie - zasiadła bowiem w jury. Tak jak można było się spodziewać, wszystkie dzieci wyśpiewały I miejsce. Na zakończenie zostały nagrodzone.

Więcej na stronie Stowarzyszenia Uśmiech.