Gimnastyka Korekcyjna na basenie

Od 13 lipca 2009 r. na kępińskim basenie prowadzone są zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym „Gimnastyka korekcyjna z Uśmiechem”. Zajęcia te to kontynuacja zajęć gimnastyki korekcyjnej prowadzonej od marca br. w przedszkolach na terenie Gminy Kępno.

Gimnastyka korekcyjna połączona z elementami zabawy i nauki pływania to wielka frajda dla najmłodszych. Atrakcyjnie prowadzone przez fachowców zajęcia umożliwiają korekcję wad postawy również podczas wakacyjnego wypoczynku w wodzie.
Zajęcia prowadzone są nieodpłatnie dla dzieci i ich opiekunów. Miejmy nadzieję, że pogoda nas nie zawiedzie i pozwoli na dalszą wspaniałą zabawę.
Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie „Uśmiech”. Partnerem projektu jest Urząd Miasta i Gminy w Kępnie oraz Przedszkola Samorządowe Gminy Kępno.

Projekt „Gimnastyka korekcyjna z Uśmiechem jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Pliki do pobrania: